Firmamız bünyesinde çalısan, konusunda uzman peyzaj mimarımız ve teknik ekibimiz, fonksiyonellik ve görsellik ilkelerini baz alarak bitkiden sert zemin tasarımına, uygulamadan bahçe bakımına kadar her türlü gereksiniminize cevap verecek niteliktedir.

35000 m2 alana yayılı üretim ve satıs seramızda bir çok çesit bitkiyi bulabilmeniz mümkündür.

Iç ve dıs mekan tropikal ve yerli bitki türleri,mevsimlik bitkiler,rulo çim,çim tohumu,toprak ve gübre satısı,bitki ve çim alanların periyodik bakım isleri,sulama sistemlerinin projesi ve uygulaması,drenaj sistemleri,sert zemin peyzaj projeleriyle birlikte bitkilendirme çalısmaları hizmetinize sunulmaktadır.

Projelendirme çalısmaları öncelikle araziden ilk veriler alınıp, bilgisayar ortamında sizlere sunulmakta bunun dogrultusunda uygulamaya geçilerek alana aplike edilmektedir.

Sizlerinde bildigi gibi peyzaj;uygulama alanınızın ölçüleri ve ekolojik sartların yeterliligi dogrultusunda alanda dogru planlamayı yapmaktır.

Bizim amacımız sizlere mümkün olan en dogru görselligi,fonksiyonelligi ve uyumu sizlerin evlerine,en ekonomik yollarla sizlere sunmak ve memnuniyetinizi kazanmaktır.